безпілотний гелікоптер, вертоліт
США оснащуюють армію вантажними безпілотниками

14 жовтня. Фото. Морська піхота США почала термінові пошуки готового і такого що потребує незначне доопрацювання проекту безпілотника для перевезення вантажів. Свої проекти представили корпорації Boeing і дует Kaman Aerospace – Lockheed Martin.

Здійснювати управління і технічне обслуговування безпілотників будуть комерційні фірми, наймані на термін у шість місяців. Це дозволить знизити навантаження на армійські вертольоти зайняті в місіях з постачання. Крім доставки вантажів, безпілотники в перспективі можуть бути використані для пошуку вибухових пристроїв і евакуації поранених.

Boeing A160T має вантажопідйомність більше тонни, і здатний доставляти вантажі на відстань більше 270 кілометрів, а також може працювати автономно. K-MAX від Kaman Aerospace і Lockheed Martin створений на основі громадянського вертольота Kaman, використовуваного службою охорони лісів США. K-MAX здатний перевозити 2,7 тонн вантажу на невеликій висоті і 1,95 тонн на висоті до 4,5 кілометрів. В даний час фахівці компанії зайняті відпрацюванням комп’ютерної програми, яка дозволить безпілотнику самостійно здійснювати підбір вантажу.

вертоліт безпілотник, велика фоткавертоліт безпілотник, велика фоткаДжерело defense-update.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.