Ядерна зброя
США використовують подвійні стандарти щодо ядерної зброї

30 жовтня. Вашингтон виступає за без’ядерний світ і в той же час продовжує розвивати і модернізувати свій ядерний арсенал, виділяючи на це величезні бюджетні кошти, сказав посол Ірану в ООН Мохаммад Каза.

“План США з розвитку та модернізації ядерної зброї […], на які виділяється більше ста мільярдів доларів, прямо суперечить заявам Білого дому про світ, вільний від ядерної зброї”, – сказав казан на нараді Комітету з роззброєння Генеральної Асамблеї ООН.

Він також згадав про американські ядерні бомбардування японських міст Хіросіма і Нагасакі і сказав, що “наявність тисячі ядерних боєголовок в арсеналах ядерних держав як і раніше наводить страх на країни всього світу”.

Комітет з роззброєння Генеральної Асамблеї ООН на нараді в Нью-Йорку обговорював новий Договір між Сполученими Штатами і Росією про ядерне роззброєння.

У заяві іранської сторони йдеться про необхідність виконання США і Росією своїх зобов’язань за Договором про нерозповсюдження ядерної зброї і знищенні всіх їх ядерних озброєнь.

Згідно із заявою, скорочення ядерної зброї не може замінити його знищення, тому що єдиний спосіб захистити світ від атомної загрози – повне знищення ядерної зброї.

Джерело Trend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.