вибори, ТВК
До виборів залишилося два дні

29 жовтня. Сьогодні в Україні останній день проведення передвиборчої агітації “за” чи “проти” кандидатів у депутати місцевих рад, а також на посади сільських, селищних і міських голів.

Про це йдеться в календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів, затвердженому Центральною виборчою комісією, пишуть Подробиці.

Згідно з календарним планом, проведення передвиборної агітації завершується о 24:00 останньої п’ятниці перед днем виборів. Після цього заборонено розповсюджувати агітаційні матеріали, листівки, рекламувати партії чи кандидатів.

Нагадаємо, вибори депутатів місцевих рад пройдуть за змішаною мажоритарно-пропорційною системою (50% депутатів будуть обиратися за висунутими партіями списками, а 50% – від мажоритарних округів).

Вибори сільських, селищних, міських голів відбудуться за мажоритарною системою відносної більшості (обраним вважатиметься той кандидат, який отримав найбільшу кількість голосів).

Виборча кампанія стартувала 11 вересня.

Голосування буде проходити 31 жовтня з 8:00 до 22:00.

Результати виборів повинні бути оголошені до 5 листопада включно.

За даними Комітету виборців України, всього в неділю в країні пройде близько 15 тисяч місцевих виборів.

Зазначимо, згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 8-17 жовтня 2010 року, 20,4% українців заявили, що ще не визначилися, за яку з політичних сил голосувати на майбутніх виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.