авто автовиставка
Шоу буде відкрито до 17 жовтня

2 жовтня стартує одна з найбільших подій світової автоіндустрії – Паризьке автошоу. Два роки тому ця подія ще встигла показати всім докризові новинки, а зараз автосалон покликаний показати ті автомобілі, які будуть відроджувати світовий автопром після падіння.

На виставці є вісім величезних павільйонів, включаючи окремий зал, присвячений відновлювальним джерелам енергії та екологічно чистим машинам, а також безліч майданчиків на відкритому повітрі, де проводяться тест-драйви нових моделей і різні шоу для залучення уваги до стендів.

У цьому році на Паризькому моторшоу відбудеться більше 100 світових прем’єр, близько 30 європейських і ще кілька десятків французьких. Крім цього у восьмому павільйоні комплексу будуть представлені колекційні автомобілі, які в різні роки брали участь у цьому автосалоні.

Традиційно, перші два дні моторшоу – 30 вересня і 1 жовтня – були відведені виключно для представників преси.
Для всіх бажаючих Паризьке моторшоу буде відкрито до 17 жовтня. Вартість “дорослого” вхідного квитка складає 12 євро. Шість євро квиток коштуватиме для дітей у віці від 10 до 18 років та для студентів.

У кризовому 2008 році (моторшоу в Парижі проводиться кожні два роки, чергуючись з Франкфуртом) на новинки світового автопрому прийшло подивитися мільйон 140 тисяч осіб.

ВІДЕО

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.