Сніданок - це добре

19 жовтня. Австралія. Учені з Австралії знайшли ще одну причину, через яку слід неодмінно знайти час для сніданку. Виявляється, якщо ви не їли вранці в дитинстві і продовжуєте пропускати сніданок, у вас підвищується ризик розвитку хвороб серця.

Відомо, що люди, які не їдять вранці, частіше страждають від розладів харчової поведінки і менш фізично активні, ніж ті, хто не відмовляє собі у сніданку. Також нелюбов до сніданків пов’язують з набиранням надмірної ваги і підвищеним рівнем холестерину в крові.

Для того, щоб з’ясувати, як відсутність сніданку вранці впливає на здоров’я людей, вчені з університету Тасманії провели тривале дослідження, що почалося в 1985 році. На той момент учасникам експерименту було 9-15 років. Двадцять років по тому вчені поставили їм ті ж питання. З 2 200 осіб, які взяли участь в опитуванні, близько 1 400 з задоволенням снідали з раннього дитинства, 224 не їли перед школою, 515 не їли з 6 до 9 ранку в дорослому віці, а 86 не любили снідати ні в дитинстві, ні будучи дорослими .

У результаті аналізу отриманої інформації виявилося, що у людей, які постійно пропускають сніданок, талія була приблизно на 5 сантиметрів більше в обсязі, ніж у тих людей, які їли вранці з раннього дитинства. Крім цього, у тих, хто не снідає, підвищений рівень інсуліну і холестерину, включаючи «поганий» холестерин.

На даному етапі дослідники не можуть однозначно сказати, чи впливає відсутність сніданку на розвиток серцево-судинних захворювань, інфарктів і інсультів. Однак, підсумовують вони, звичка снідати може стати простим і важливим заходом профілактики розвитку проблем з серцем в майбутньому.

Джерело Здравоє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.