Microsoft
Microsoft випустить смартфони на український ринок

28 жовтня. Україна. Компанія Microsoft має намір вже до кінця року вивести на український ринок смартфони на базі власної операційної системи Windows Phone 7. Планується, що продаватися вони будуть через українських мобільних операторів.

Смартфони на базі Windows Phone 7 з обмеженим функціоналом, тобто з англійським інтерфейсом, можуть з’явитися на нашому ринку вже до кінця року.

«Пізніше на українському ринку з’явиться і повністю локалізована версія смартфонів. Що стосується цінової політики, ми зазвичай продаємо пристрої через партнерів, в тому числі, мобільних операторів. Тому ціноутворення буде в першу чергу залежати від їхньої стратегії і від стратегії самих виробників. Звичайно, у нас є своє бачення цінової політики, але кінцеву ціну визначаємо не ми. Компанія вже веде переговори і з операторами, і з виробниками пристроїв з приводу старту продажів. Ми сподіваємося, що ціна на них на українському ринку буде доступною», – повідомив «Делу» віце-президент східноєвропейського представництва Microsoft Томаш Бохенек.

Тобто, компанія планує, що смартфони будуть продаватися в пакеті з підключенням на послуги оператора, за рахунок чого роздрібну ціну пристрою можна буде знизити.

У компанії «Астеліт» (ТМ Life:)) «Делу» підтвердили, що попередні обговорення цього проекту з Microsoft мали місце, але конкретних домовленостей сторони не досягли.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.