календар
Таким був календар для Путіна. Для кого буде український?

Студенти Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка готують відповідь студенткам з Москви.

Київські студенти готують еротичний календар, що стане своєрідною відповіддю на календар, який випустили московські студентки на честь дня народження Володимира Путіна.

Про це tochka.net повідомив Сергій Полежака, один із ініціаторів акції, студент 3-го курсу Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка.

“Ми ще обговорюємо концепцію. Але плануємо десь у вихідні провести фотосесію. Рахуйте ще день-два на пост-продакшен, і виходить, що випустимо календар у понеділок-вівторок”, – повідомив студент.

Він додав, що ініціатори продовжують шукати моделей для фотосесії серед однокурсниць, але вже змогли отримати згоду від кількох студенток факультету.

Полежака розповів, що слогани на календарі не будуть перегукуватися із меседжами жодного з двох календарів студенток Московського державного університету.

“Меседжі будуть на кшалт: “Журналістика – не проституція”. Вони також будуть пов’язані із відношенням діючої влади до журналістів”, – додав один із ініціаторів створення української версії календаря.

Сергій Полежака повідомив також, що ініціативна група ще не обговорювала свої плани із керівництвом Інституту журналістики.

Нагадаємо, в середу, 6 жовтня, в Москві надійшов у продаж еротичний настінний календар “Володимир Володимирович, ми любимо вас. Happy birthday, Mr. Putin!”, присвячений дню народження прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна.

Для календаря позували студентки різних курсів журфаку МДУ, випускниці факультету та одна “абітурієнтка”, одягнені в спідню білизну.

Наступного дня, компанія дівчат із того ж факультету МДУ вирішили подарувати прем’єр-міністрові ще один календар.

На сторінках цього календаря стримано одягнені студентки із заклеєними скотчем ротами задають Путіну кілька критичних запитань: “Коли звільнять Ходорковського?”, “Дурні гаразд, але ж дороги?”, “Хто вбив Анну Політковську?” та інші.

Джерело Точка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.