Олег Ляшко
Олег Ляшко

Прокурорський слідчий Олег Матвєєв, який займався справою депутата-бютівця Олега Ляшка, а нині працює заступником голови ДПА, підтвердив достовірність відео, на якому депутат розповідає про свої сексуальні стосунки з чоловіком.

“Це відео було в матеріалах слідства. Тоді відносно Ляшка Олега Валерійовича прокуратурою Києва розслідувалася кримінальна справа про шахрайство в особливо великих розмірах. Він отримав 5 років, відбув менше половини і звільнений умовно-достроково”, – розповів Матвєєв.

На питання, яким чином орієнтація Ляшка відносилася до предмета розслідування, Олег Матвєєв відповів: “У Ляшка судимість погашена і розголошувати якісь факти некоректно. Не припускаю, хто це міг зробити. Тоді справа розслідувалася як звичайна рядова”.

Хто такий Боря, про сексуальні стосунки з яким нібито розповідає Ляшко, Матвєєв говорити відмовився.

Як повідомлялося, в Інтернеті 6 жовтня з’явилося відео, на якому Олег Ляшко визнає свої сексуальні стосунки з чоловіком. Відео, розміщене на YouTube, знято у 1993 році. На ньому – допит Ляшка слідчим прокуратури Києва.

На допиті Ляшка розпитували про стосунки з чоловіком на ім’я Боря. В одному з епізодів Ляшко визнає, що вступив з ним у статеві стосунки внаслідок умовлянь і обіцянок допомогти по службі.

Сам депутат назвав відео фальшивкою і справою рук чорних піарників. Нардеп пообіцяв, що ті хто розповсюдив скандальне відео, “отримають достойну відповідь”.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.