Залізничні колії
Коліям - двохповерхові поїзди

29 жовтня. Україна. Південна залізниця, яка входить у склад «Укрзалізниці», розпочала співпрацю з чеською компанією Skoda, уклавши контракт на постачання двох двоповерхових потягів.

Про це повідомив начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.

«Представники Чехії зацікавлені у створенні спільних підприємств», – заявив Остапчук, додавши, що делегація з Чехії приїжджала в Україну для переговорів.

Крім укладення контракту, сказав він, сторони обговорили також можливість приїзду офіційної делегації з Чехії до Харкова, щоб розглянути можливість інвестицій у ВАТ Ізюмський тепловозоремонтний завод.

«Можна запропонувати чехам налагодити на ІТРЗ виробництво рейкових автобусів, низькопольних трамваїв та іншої техніки. Зараз таке митне законодавство у них і у нас, що їм вигідніше, щоб все «залізо» робили в Україні, а вони будуть впроваджувати свої ноу-хау. Чехи , наприклад, активно співпрацюють з Санкт-Петербургом з модернізації метровагонів», – сказав начальник Південної залізниці.

Він нагадав, що в українському метро експлуатуються вагони 60-х років, в той час як в празькому – вагони теж виробництва Митищинського заводу, але модернізовані зовні і з встановленим новим обладнанням, а також зі зниженою енергоємністю.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.