Путін з дружиною

17 жовтня. Москва. Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін разом з дружиною Людмилою взяли участь у Всеросійському переписі населення. У суботній вечір у підмосковну резиденцію прем’єра прибула дівчина в синьому шалику переписувача та з портфелем у руці, передають «Вести».

Розташувавшись у вітальні, Євгенія Александрова розклала на столику документи і приступила до роботи.

«Перепис проводиться за станом обліку населення на 00 годин 00 хвилин 14 жовтня, тому всі питання я буду задавати щодо цієї дати», – попередила вона, попросивши спочатку Володимира Путіна і його дружину назвати повні паспортні дані.

Одне з питань – «За станом на 14 жовтня Ви перебували в приміщенні, а якщо відсутні – з якої причини і де?», – змусив прем’єра задуматися.

«Так, я в Сочі був, працював, зустрічався з членами Міжнародного олімпійського комітету», – пригадавши, відповів глава уряду.

Під час детального опитування Володимир Путін розповів, що народився 7 жовтня 1952 року, йому виповнилося повних 58 років, а місцем народження є місто Ленінград. «Одружений, громадянин РФ, російська», – продовжував він відповідати на запитання. «Назвіть джерела засобів існування», – трохи зніяковівши, запитала переписувач.

«Трудова діяльність, інших джерел у мене немає», – відповів прем’єр, погладжуючи улюбленця – лабрадора Коні, яка, як виявилося, теж була не проти взяти участь у переписі.

Завершивши опитування Володимира Путіна, Євгенія Александрова звернулася з тими ж питаннями до його дружини. Людмила Олександрівна розповіла, що народилася 6 січня 1958 року, заміжня, має російське громадянство, за національністю – росіянка, освіта – вища. На запитання: «Якими мовами володієте?» – Вона перелічила: «Німецькою, іспанською, французькою».

«Нескромно», – з посмішкою зауважив прем’єр-міністр, котрий зазначив у переписному листі, що володіє лише однією іноземною мовою – німецькою.

«А Коні будете переписувати?», – посміхаючись, запитав Володимир Путін, на що отримав від переписувача обережну і ввічливу відмову. Завершивши свою роботу, Євгенія Александрова подякувала прем’єру і його дружині за участь у Всеросійському переписі населення та вручила їм по пам’ятній стрічці.

Раніше повідомлялося, що сім’ю президента РФ Дмитра Медведєва теж відвідав переписувач.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.