FaceBook
Facebook призвів до смерті

29 жовтня. У США йде судовий процес над 22-річною мешканкою штату Флорида, яка вбила свого новонародженого сина. Як зізналася сама підсудна, у момент розправи вона була роздратована на дитину, оскільки він не давав їй спокійно доглядати за віртуальним городом у грі “Щасливий фермер” на популярному інтернет-порталі Facebook, повідомляє NEWSru.com.

За цей злочин молодій матусі загрожує довічне ув’язнення.

У ході розгляду справи дітовбивця повідомила, що в січні 2010 року її тримісячний син своїм плачем заважав їй “вирощувати город” в інтернет-грі. Тоді вона схопила хлопчика на руки і почала його заколисувати з усіх сил. Жінка стверджує, що була зла на дитину. Щоб хоч трохи заспокоїтися, вона поклала немовля на диван, а сама закурила сигарету.

За словами Тобіас, поки вона влаштувала собі перекур між звірячими спробами заколисати малюка, собака зіштовхнула її сина Ділана Лі Едмондсона з дивана. Очевидно  під час падіння хлопчик отримав черепно-мозкову травму.

Замість того, щоб викликати лікаря, жінка знову взяла сина на руки і почала заколисувати з новою силою. Вона трясла дитину до тих пір, поки він не перестав дихати.

Після арешту підозрюваної в поліції також вирішили, що до смерті міг призвести саме “струс”, під час якої Олександра вдарила сина головою об комп’ютер.

Надалі судмедексперти виявили у потерпілого не тільки травму голови, але й перелом ноги.

Чоловік Олександри був шокований подією. Зі свого боку, підсудна попросила прискорити судовий розгляд, щоб не травмувати зайвий раз родичів. Винесення вироку Олександрі Тобіас намічено на грудень.