Андрій Шевченко
Шева-агітатор

28 жовтня. Харків. У спецвипуску комунального видання “Харьковские известия” опубліковані думки різних людей про в.о. мера Харкова Геннадій Кернес. Капітан збірної України з футболу Андрій Шевченко опинився серед тих, хто агітує за Кернеса.

Поруч з відгуками колишніх колег із заводу “Світло Шахтаря”, першої вчительки, однопартійців і трьох синів – слова Шевченка.

“У травні цього року Харків став для мене гостинним тренувальним майданчиком, тут я готувався до матчів у складі збірної України з футболу. Тоді і відбулося моє знайомство з Геннадієм Кернесом“, – цитує Шевченка газета.

“Почалося воно із звичайного автографа і продовжується досі. Я був здивований енергією цієї людини, яка одночасно могла робити кілька важливих справ, і начебто встигати в кількох різних місць”, – пише видання.

Кернес подякував Шевченку за теплі слова: “Я знайомий з багатьма людьми, в тому числі людьми, які досягли великих результатів у спорті. Я думаю, Андрій Шевченко, який сказав про мене гарні слова, він знає, про що говорить. Я можу тільки сказати “дякую “.

Раніше Губернатор Харківщини Михайло Добкін заявляв, що в Харкові існує загроза зриву виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.