шахтар
Шахтар в 1/4 кубка

27 жовтня. Донецький “Шахтар” з рахунком 2:0 обіграв команду другої ліги ФК “Полтава” у матчі 1/8 фіналу Кубка Украіни-2010/2011 і пробився до чвертьфіналу турніру.

На цей матч Мірча Луческу виставив резервний склад, давши відпочити гравцям “основи” перед прийдешніми іграми з “Дніпром” і лондонським “Арсеналом”. У складі “гірників” дебютував бразилець Бруно Ренан.

“Шахтар” повів в рахунку на 67-й хвилині. Морено поборовся з захисниками у штрафному майданчику, грамотно поставив корпус і відправив м’яч у дальній кут воріт Скрипника. Після забитого м’яча “гірники” заграли більш розкуто і через п’ять хвилин забили ще раз – Вілліан зі штрафного закрутив м’яч точно в “дев’ятку”.

Жеребкування матчів 1/4 фіналу Кубка України відбудеться у четвер, 28 жовтня.