Сергій Лещенко
Сергій Лещенко

Журналіст Української правди Сергій Лещенко бачить два можливих варіанти розвитку подій в нових реаліях, тобто після сьогоднішнього рішення Конституційного суду України.

Перше. Як відомо, багато повноважень не буває. Тому одним з наступних кроків Янукович через Конституційний суд скасує нормативні акти щодо без’ядерного статусу України.

Можливо, лише це змусить Захід адекватно реагувати на узурпацію влади в Україні, коли людина, що обиралася і складала присягу на одній Конституції, посеред свого терміну несподівано набуває повноважень напівмонарха-напівдиктатора.

Друге.
Після того, як добігатиме кінця другий термін Віктора Януковича, тобто десь в районі 2022 року, він задумається над тим, що робити далі. Гарним виходом для нього буде обрання на посаду прем’єра в парламентській республіці.

Тому десь в 2022 році для втілення цього задуму Януковича Конституційний суд, який на той час буде повністю сформований вихідцями з Єнакієвого та Макіївки, ухвалить рішення: “Вау, виявляється, що склад Конституційного суду в 2010 році був нелегітимним. Бо він був сформований на базі нелегітимної Конституції. Тому рішення Конституційного суду від 1 жовтня 2010 про скасування політреформи є нелегітимним. Тому повертається Конституція 2004 року з широким переліком повноваження прем’єра. В натурі”.

І Янукович продовжує свою кар’єру вже як прем’єр-міністр з усіма необхідними повноваженнями.

Звичайно ж, на посаду прем’єра Янукович призначить сам себе, бо матиме такі повноваження як президент.

Не вірите? Я теж багато в що не вірив…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.