судно St. James Park
Українського капітана танкера St. James Park госпіталізували

25 жовтня. Вчора, 24 жовтня, рятувальна служба National Sea Rescue Institute (NSRI), ВПС і лікарі ПАР евакуювали з борту танкера St. James Park капітана, 50-річного громадянина України.

Танкер дав запит на допомогу, перебуваючи в 150 милях від столиці ПАР Кейптаун, повідомивши, що капітану погано і йому потрібна термінова медична допомога. О 13:00 місцевого часу почалася рятувальна операція – лікар прибув у морський координаційний рятувальний центр, військові та рятувальники готувалися до евакуації хворого вертольотом.

Береговий лікар встановив, що у капітана гостра ниркова недостатність, і дав рекомендації щодо першої допомоги. Трохи пізніше в повітря піднялися два гелікоптери Oryx, на одному був підмінний капітан, на іншому лікар та рятувальники.

Гелікоптери зависли над танкером, спочатку на палубу спустилися два рятувальника і закріпили капітана в колисці, після чого він був успішно піднятий на борт вертольота, де лікар відразу надав йому допомогу. Тим часом, з другого вертольота спустили підмінного капітана. Хворого капітана доставили в лікарню, стан начебто не критичний.

Танкер St.James Park – побудований 1993 року, прапор Англія. У цьому році танкер побував в полоні у сомалійських піратів, з 28 грудня по 13 травня, у складі екіпажу було 2 громадян України.

За матеріалами Морской Бюллетень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.