ivi
Зараз на сайті Ivi доступно 20 тис. ліцензійних музичних кліпів

Онлайн-дистриб’ютор легального контента Ivi.ru, що поширює відео безкоштовно, але з умовою перегляду реклами, домовився з чотирма найбільшими студіями звукозапису: Universal Music, Sony Music, Warner Music і EMI. В даний час ні один портал поки не має угод з усіма чотирма компаніями, які володіють правами майже на 90% світових хітів.

У рамках досягнутої угоди портал дозволить безкоштовно переглядати ліцензійні кліпи. Також бібліотека ivi.ru поповнилася відеокліпами російських виробників. Зараз на сайті доступні близько 20 000 музичних відео, ліцензованих для Росії, а незабаром їх стане 30 000, пообіцяла “Відомостям” гендиректор Digital Access (власник сервісу ivi.ru) Ганна Знаменська.

Ivi буде виплачувати студіям певні гарантійні суми й доплачувати, якщо число переглядів перевищить передбачуване.

У якій пропорції будуть ділитися рекламні доходи, Digital Access не уточнює. За деякими даними, музичним лейблам буде діставатися більше 50%. Зазвичай рекламні доходи діляться так: 30% – мейджору, 20-50% – майданчику (в залежності від її відвідуваності), а залишок – ліцензіату, відзначив гендиректор Rutube.ru Михайло Іллічов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.