Кабмін
Усі дані звіту були раніше відомі

20 жовтня. Україна. Міжнародний аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко обійшовся державі більш ніж в $ 10 млн. Ці гроші український уряд заплатив іноземцям за роботу, яка була виконана до них.

Від $ 1000 до $ 1500 в годину заробляли іноземні юристи, які проводили аудит фінансово-економічної діяльності уряду Юлії Тимошенко. Такі розцінки на послуги іменитих американських юристів назвали опитані «Делом» українські експерти.

Як розповів колишній заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, який курирував питання представництва України в міжнародних судах, фірма Akin Gump Strauss Hauer & Feld Маrk, що брала участь в аудиті, входить до десятки провідних юркомпанії в США. Це автоматично означає максимально високий тариф на послуги її фахівців – до 1500 $ за годину.

Народний депутат Сергій Власенко, який в минулому був партнером юридичної фірми «Магістр і партнери», підтверджує, що розмір гонорару іноземних юристів, чиї імена звучали у зв’язку з проведенням скандального аудиту, може становити $ 1000 і вище.

Враховуючи терміни і роботу, яку виконувала іноземна команда, що складається з представників трьох компаній, її загальна винагорода склала не менше $ 10 млн.

Разом з тим, незалежно від розміру суми, заплаченої відомим юристам, можна стверджувати, що український уряд сплачував іноземцям за роботу, яка до них вже була пророблена. Деякі з епізодів, зазначені в результатах аудиту, були відомі давно (до укладення контракту про аудит з іноземними фірмами). Факти, оприлюднені найнятими юристами, ще з початку 2010 року знаходяться на розгляді українських судів. І вся інформація, яка вказує на злочинний характер дій окремих чиновників, була детально описана і була у відкритому доступі.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.