РПЦ
РПЦ йде в Інтернет

12 жовтня. Росія. Відео. У Храмі Христа Спасителя відбулася презентація офіційного каналу Російської православної церкви на YouTube. За три місяці роботи каналу в закритому режимі його вже подивилися близько 165 тис. користувачів.

Про це повідомляється на офіційному сайті Московського патріархату. Канал представили публіці керівник Синодального інформаційного відділу Володимир Легойда і генеральний директор Google в Росії Володимир Долгов.

Легойда розповів, що завдання каналу – показати всі сторони церковного життя, тому на каналі буде представлена не лише офіційна інформація, а й коментарі з актуальних питань сучасності і духовного життя. У перспективі РПЦ планує виробляти власні фільми у форматі, адаптованому для інтернет-аудиторії.

«Ми зацікавлені не в масі людей, а в тому, щоб вони відкривали для себе новий світ віри. Навіть якщо одна людина відійде від екрану з інтересом і зміненим серцем – це вже дуже багато », – підкреслив керівник Синодального інформаційного відділу.

Долгов заявив, що Google зацікавлений в появі цікавого та якісного контенту. Він заявив, що офіційний веб-ресурс РПЦ надасть «чудову можливість створити ще один канал зв’язку з віруючими».

Відеоролики будуть згруповані по 16 розділів, в числі яких – «Патріарші богослужіння», «Проповіді», «Соціальне служіння». РПЦ планує супроводжувати відеоматеріали субтитрами на різних мовах.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.