Інтернет
Інтернет - лише легальний

10 жовтня. Росія. Міліція запропонувала свій спосіб закрити Росію від піратського трафіку. Управління “К” МВС Росії пропонує дати російським правоохоронцям право закривати доступ до нелегального іноземного трафіку на рівні магістральних операторів.

Під таким трафіком міліція, серед іншого, має на увазі піратське програмне забезпечення аудіо чи відео, яке завантажується з серверів, розташованих в інших країнах, повідомляє CNews.ru.

Блокувати трафік управління пропонує, не змінюючи закон про зв’язок, – просто доповнити підзаконні акти, що регламентують отримання ліцензій на передачу даних. Мова йде про новий пункт, за яким магістральний оператор, який працює з точкою доступу за кордон, після отримання “мотивованого подання” від суду, слідства або органів дізнання, повинен буде заблокувати передачу з-за кордону до Росії незаконних даних.

При цьому магістральні оператори продовжать працювати, як і раніше: не фільтруючи трафік і не несучи відповідальності за його зміст, зазначає інтернет-видання.

Однак тепер операторам доведеться робити вибір після отримання подання від силовиків: або блокувати доступ через свої канали до зарубіжного джерела незаконних даних, або опинитися під загрозою відкликання ліцензії на передачу даних.

У разі законодавчого закріплення міліцейської ініціативи, під загрозою блокування в Росії можуть виявитися такі популярні торрент-трекери, як streamzone.ru і piratbit.net, які хостяться в Німеччині, freetorrents.org.ua – у Франції, goldenshara.com – в Грузії та багато інших.

Джерело Топньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.