лікарі
лікапі коносультуватимуть онлайн

10 жовтня. Росія. Міністерство охорони здоров’я і соціального розвитку РФ розмістило на сайті держзакупівель заявку на створення соціальної мережі медичних працівників і пацієнтів.

Підсумки конкурсу будуть підведені не пізніше 12 листопада. При цьому у переможця на створення соціальної мережі буде не більше 16 календарних днів з дня укладення державного контракту.

Як розповів сайту CNews директор департаменту інформатизації Міністерства охорони здоров’я Олег Симаков, такі стислі терміни обумовлені необхідністю запустити мережу до кінця фінансового року (до середини грудня). За його словами, наказ про створення соцмережі вийшов тільки 10 днів тому, тому перед підрядником “стоятиме дійсно складне завдання”.

Симаков також розповів, що соціальна мережа необхідна міністерству для того, щоб налагодити контакт між головними позаштатними спеціалістами країни і рядовими лікарями. За задумом Мінздоровсоцрозвитку, спілкування з експертами допоможе рядовим лікарям підвищити кваліфікацію.

Крім того, частина закритої мережі буде доступна для пацієнтів – вони зможуть задавати питання професіоналам. Крім цього, сайт міститиме медичні довідники та новинну стрічку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.