Анна Чапман
Чапман взяли на роботу в банк

11 жовтня. Російська шпигунка Анна Чапман, яка цього літа опинилася в епіцентрі шпигунського скандалу, влаштувалася на роботу в “ФондСервісБанк”.

У прес-службі банку підтвердили, що Чапман працює у них і від імені їхнього банку їздила нещодавно на космодром “Байконур”.

Сьогодні прес-служба російського банку випустила офіційну заяву, в якій говориться, що “Анна Василівна Чапман дійсно працює у ВАТ “ФОНДСЕРВІСБАНК” з 1 жовтня на посаді радника президента Банку з інвестицій та інновацій”. Також у прес-службі пояснили, що Чапман розробила проект, пов’язаний з освоєнням космосу, і саме тому вона їздила на космодром “Байконур” минулого тижня.

Як випливає із заяви прес-служби банку, Анна Чапман працює в декількох місцях. У неї вільний графік відвідування роботи, крім того, вона може користуватися всіма привілеями топ-менеджерів банку, наприклад, особистим транспортом. У банку Чапман займається впровадженням інновацій та інформаційних технологій, інвестиціями, а також займається благодійними проектами.

8 жовтня Ганна Чапман була помічена на космодромі “Байконур”, звідки стартувала ракета з екіпажем МКС. Її поява на космодромі викликало масу чуток.

Нагадаємо, в липні Ганна Чапман і ще дев’ять чоловік, звинувачених у шпигунстві на користь Росії, були депортовані із США в ході найгучнішого шпигунського скандалу після закінчення Холодної війни. Після депортації дівчина, що займалася, по всій видимості, в США відмиванням грошей, була позбавлена і британського громадянства.

У вересні колишня шпигунка заявила про бажання присвятити себе громадській діяльності. Але подробиці невідомі – нещодавно Чапман відмовилася брати участь у зустрічі з журналістами, організованою одним з нічних клубів Москви.

“ФондСервісБанк”, де зараз працює Ганна Чапман, є розрахунковим банком для ряду російських підприємств і компаній авіакосмічної галузі. У числі його акціонерів – компанія “Інформаційні супутникові системи”, корпорація “Енергія”, ВАТ “Протон-Пермські мотори”, ВАТ “Росвертол” і АТ “НВО Енергомаш ім. Академіка Глушка”. Нагадаємо, у липні прем’єр-міністр Росії Володимир Путін зустрічався з висланими з США шпигунами і пообіцяв їм усім, що їх працевлаштують і вони займуть “солідні робочі місця”.

Джерело AP

Comments

  1. I’m just trying to add your website’s Rss to my personal feed reader however its certainly not really operating effectively, you might wish to check it out to make sure its working correctly.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.