Хакери
Хакери - потенційно чудові інженери

Як стверджує американське Міністерство юстиції, це може виявитися найвитонченішим комп’ютерним шахрайством за всі часи, пише BusinessWeek. А для Віктора Плещука це виявилося можливістю придбати новий BMW і квартиру в Санкт-Петербурзі.

Минулого місяця 29-річний Плещук визнав себе винним в участі у всесвітній хакерській схемі, яка призвела до незаконного отримання понад 9 мільйонів доларів з банкоматів RBS WorldPay Інк по всьому світу.

“Вирок відкрив очі на наростаючу російську тенденцію У той час як президент Дмитро Медведєв намагається переконати інвесторів, що його країна -.. Безпечне місце, все більше випускників технологічних вузів звертаються до кіберзлочинності.

Минулого тижня ФБР пред’явило звинувачення 37 підозрюваним з Росії, Україні та інших східноєвропейських держав у використанні комп’ютерного вірусу з метою злому американських банківських рахунків “, – пише автор статті Анастасія Устинова.

“Число хакерів відображає, скільки хороших інженерів є в цій країні”, – сказав в інтерв’ю Bloomberg Television президент компанії Google Inc в Росії Володимир Долгов.

За останніми даними Міністерства юстиції, минулого року росіяни скоїли 17500 злочинів, пов’язаних з комп’ютерами, – це на 25% більше, ніж в 2008 році.

Джерело Inopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.