космос
Росія відкриває перший космічний готель

Російська компанія “Орбітальні технології” спільно з РКК “Енергія” має намір побудувати і в 2016 році запустити на орбіту першу комерційну космічну станцію, повідомляє Луїджі Биньями на сторінках газети La Repubblica.

Її зможуть використовувати приватні особи, компанії та науковці, які зацікавлені у використанні космосу для розважального туризму або для наукових досліджень. “Космічна станція допоможе будь-якому наблизитися до космосу, і ми сподіваємося, що зможемо співпрацювати з урядами та приватними особами з усіх країн світу”, – заявив Сергій Костенко, директор “Орбітальний технологій”, пише видання.

“На новій космічній станції будуть застосовані передові технології. На ній зможуть одночасно перебувати до 7 осіб від трьох днів до року. До російської космічної станції можуть стикуватися будь-які космічні кораблі, від” Союзів “до китайських Shenzou і Dragon, капсул приватної компанії SpaceX” , – пише автор статті.

За словами начальника управління пілотованих програм Роскосмоса Олексія Краснова, космічний готель зможе приймати і мешканців МКС – наприклад, під час проведення ремонтних робіт на станції. Нова станція зможе стати важливим опорним пунктом для початку пілотованих польотів у Сонячній системі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.