Лондон
Лондон очікує вибачення від Росії за наклеп стосовно проведення ЧС-2018

27 жовтня. Між Англією і Росією розгорнулася словесна війна в ході змагання за проведення Кубка світу з футболу 2018 року, пише The Times.

Представники Англії вимагають публічних вибачень від глави російської заявочного комітету на проведення чемпіонату Олексія Сорокіна за принизливі висловлювання на адресу Лондона, опубліковані в одній з російських газет. Представники Англії вважають, що наклеп проти Лондона став черговим ударом у серії тактик, використовуваних Росією, щоб підірвати заявку Англії, пише The Times.

Зокрема, минулого тижня щоденна газета “Спорт-Експрес” подала наступні його висловлювання: ми “не вступаємо в склоки, хоча нам є чим відповісти. Ні для кого не секрет, наприклад, що в Лондоні найвищий рівень злочинності, якщо порівнювати його з іншими європейськими містами, і найвищий рівень споживання алкоголю серед молоді”.

“Правила ФІФА не дозволяють кандидатам на проведення чемпіонатів піддавати критиці своїх конкурентів”, – нагадує Ешлінг О’Коннор.

Сорокін, колишній російський дипломат у Вашингтоні, стверджує, що його слова були неправильно перекладені. Він послався на непорозуміння і потрійну інтерпретацію його слів, сказаних по-російськи, перекладених на англійську, а потім прикрашених самими англійськими журналістами, заявивши, що не вважає, що його висловлювання вимагають вибачення.

За матеріалами The Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.