росія
Росія б'є рекорди

10 жовтня. Росія. В Росії проходить Єдиний день голосування, в ході якого пройдуть близько восьми тисяч виборів різного рівня – рекордна кількість в новітній історії країни.

Першими виборчі ділянки відкрилися опівночі за московським часом (08:00 за місцевим часом) на Чукотці і Камчатці, в Якутії і Магаданській області, повідомляє РІА Новини. В усіх чотирьох регіонах проходять місцеві вибори, а в Магаданській області, крім того, обирають депутатів обласної думи.

Останніми – о 9:00 за московським часом – відкрилися виборчі ділянки в Калінінградській області, де пройдуть вибори до муніципалітетів.

В день Єдиного  голосування відбудуться вибори депутатів законодавчих зборів у шести регіонах – Новосибірській, Челябінській, Магаданській, Костромській, Білгородській областях і республіці Тува. У всіх шести регіонах у виборах беруть участь представлені в Держдумі партії – Єдина Росія, КПРФ, ЛДПР і Справедлива Росія. Патріоти Росії включені в бюлетені для голосування в чотирьох суб’єктах, Праве діло – у двох, Яблуко – в одному.

10 жовтня також пройдуть вибори голів міських адміністрацій Самари і Махачкали, а також, вперше, буде обраний мер столиці Північно-Кавказького федерального округу – П’ятигорська. У Махачкалі, Самарі, Іжевську, Казані, Краснодарі, Калузі, Костромі, Магадані, Нижньому Новгороді, Оренбурзі, Ростові-на-Дону, Тамбові, Томську і Чебоксарах також пройдуть вибори депутатів міських зборів.

У цілому по країні 10 жовтня 2010 пройде близько 7,8 тисячі виборів та місцевих референдумів. На 53 259 вакантних депутатських мандатів різного рівня і постів голів місцевого самоврядування претендують близько 109 тисяч кандидатів, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Перші попередні результати виборів Центрвиборчком Росії планує оголосить після 20:00 за московським часом, коли закриються виборчі ділянки. До ранку 11 жовтня в ЦВК розраховують отримати повні попередні результати голосування.

Джерело РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.