roshen
70% Вінницької продукції Roshen вивозитиме закордон

23 жовтня. Кондитерська корпорація Roshen планує експортувати 70% продукції нової кондитерської фабрики, яка будується у Вінниці.

Про це засновник корпорації Roshen Петро Порошенко.

«Обсяги виробництва продукції нової фабрики, яка будується у Вінницькій області, складуть 600 тонн на добу, 70% якої буде орієнтовано на експорт, що забезпечить надходження валюти в нашу країну, збільшення податкових відрахувань до бюджету міста і зміцнення гривні», – сказав він.

Він зазначив, що рішення будувати саме на Вінниччині, було ухвалено завдяки створенню привабливих умов для інвестування з боку попереднього керівництва області та міста.

«Я не здивуюся, якщо після введення в дію проектів, Вінниця перестане бути дотаційним містом», – сказав Петро Порошенко.

За його словами в будівництво нової кондитерської фабрики буде інвестовано більше $300 млн., створено 1,5 тисячі нових робочих місць і побудовано чотириповерховий промисловий будинок і п’ятиповерховий офісний блок.

«52 млн. грн. будуть інвестовані в роботи, які не пов’язані з фабрикою і є інвестиціями у структуру міста і районів. Побудована нова дорога, вже зараз паралельно з будівництвом фабрики виконуються роботи з влаштування мереж по всьому майданчику, а також передбачається будівництво підстанції, яка забезпечить електроенергією не тільки фабрику, але і будинки прилеглої території», – розповів засновник корпорації Roshen.

Порошенко додав, що терміни здачі будівництва – це початок 2012 року, і зараз темпи будівництва йдуть за графіком.

Вінницька кондитерська фабрика входить до складу Кондитерської корпорації “Roshen” і є одним з п’яти найбільших кондитерських підприємств України. Заснована фабрика в 1929 році на базі пивоварного заводу пана Вахневского. Вінницька кондитерська фабрика в 2009 році збільшила прибуток в 16 разів або на 4,618 млн. грн. в порівнянні з 2008 роком – до 4,925 млн. грн. Чистий дохід збільшився на 47,4% або на 98,143 млн. грн. в порівнянні з 2008 роком – до 305,255 млн. грн.

Крім Вінницької кондфабрики, Roshen також володіє Київською, Кременчуцькою і Маріупольською кондфабриками в Україні, а також двома – в Росії та Клайпедською кондфабрикою «Klaipedos konditerija” в Литві.

Джерело Вінниця.info

Comments

  1. Ну, что сказать…. Молодець, Петя! Побольше бы таких толковых Петь! Сладко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.