Партія регіонів відповідає на заяву БЮТ

23 жовтня. Харківська обласна організація Партії регіонів відповіла офіційним листом на заяву кандидата у мери Харкова Арсена Авакова щодо несанкціонованих бюлетенів, який сьогодні заявив про друк нібито фальшивих бюлетенів для голосування в одній з харківських друкарень, передає кореспондент ІМК.

Прес-служба Харківського ГО ПР зокрема заявила, що ситуація «стала продовженням довготривалої спроби ВО «Батьківщина» зірвати місцеві вибори в Харківській області».

«Політична сила партія «Батьківщина» набуває всіх ознак маргінальності, яка призведе до її зникнення з політичної мапи області, бажає зірвати виборчий процес, фактично розпочалися планові зриви засідань обласної виборчої комісії, вчинення перепонів в роботі та погроз на адресу її працівніків. Це стало продовженням довготривалої спроби ВО «Батьківщина» зірвати вибори в місцеві ради Харківської області. … У народі недарма кажуть про таких, що для досягнення мети їм все і всі заважають. Проте хотілося б застерегті горе-патріотів, що знаються на розважальних жанрах та зрежисованих постановках, від дій, що несуть за собою кримінальну відповідальність», – сказано в заяві прес-служби Харківського обласного відділення ПР.

Також зазначено, що ХОО ПР вже направила заяви в обласну прокуратуру і СБУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.