Арсеній Яценюк
Партія регіонів вже знає результати виборів

18 жовтня. Херсон. На прес-конференції у Херсоні Арсеній Яценюк підкреслив, що фальсифікації виборчого процесу відбуваються по всій країні. Порушення відбуваються на всіх етапах – під час реєстрації кандидатів, формування виборчих комісій і будуть під час підрахунків голосів.

Він нагадав ситуацію, яка відбулася в Херсоні, де виявилося, що Партія регіонів стоятиме в бюлетенях під №8. При цьому по всій області вже висіли білборди, де «регіонали» були під №1. Тому рішення про реєстрацію кандидатів на виборах у Херсоні було скасовано під приводом того, що нібито документи приймала «не та особа». І почали процес реєстрації списків і кандидатів знову.

«Це улюблена національна гра Партії регіонів – отримай №1 у виборчому бюлетені», – зазначив Арсеній Яценюк.

За його словами, «регіонали» вважають, що вибори можна не проводити, тому що вони результати виборів вже фактично знають, повідомляє прес-служба “Фронту змін”.

«По всій Україні відбувається адміністративний тиск. Вони ідуть шляхом «неважливо, як голосують, важливо, як вони порахують». Непоодинокі факти безпосереднього тиску на наших кандидатів у депутати – десятками людей вибивають. Найперше тих, хто залежний від влади, тобто працює на державних підприємствах чи в держсекторі: лікарі, вчителі, викладачі університетів – де на них безпосередньо здійснюється тиск», – повідомив Яценюк.

«І на Херсонщині є такі факти, але ми не здаємося, ми будемо рухатися далі, і я переконаний в тому, що у нас буде доволі непоганий результат як в Херсоні, так і Херсонській області. Адже ми ставимо ціль – формування якісно нової команди людей, які прийдуть до місцевих органів влади не на рік, і не на два, які виправдають довіру людей, бо будуть здатні відстояти їхні інтереси. Ми доведемо, що ми – кращі за всі ті політичні сили, які вже були при владі», – зазначив лідер “фронтовиків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.