вибори
У 3 областях вибори почалися вчасно

31 жовтня. У Сумській, Волинській і Рівненській області всі виборчі дільниці відкрилися вчасно, виборчий процес йде спокійно і без порушень. Про це повідомили представники виборчих штабів Партії регіонів у цих областях в ході телемостів і відеозв’язку з прес-центром Центрального штабу Партії регіонів на місцевих виборах.

Зокрема, заступник керівника Сумського обласного виборчого штабу Партії регіонів Сергій Винниченко під час телемосту, який вела депутат Верховної Ради України Інна Богословська, заявив, що всі 1018 виборчих дільниць у регіоні відкрилися вчасно та їх робота йде в нормальному режимі, вони все повністю укомплектовані необхідним кількістю бюлетенів.Він спрогнозував, що явка на місцевих виборах в Сумській області буде на рівні 70%.

Також в ході аналогічного телемосту голова виборчої комісії від Партії регіонів в Рівному Олена Шворак повідомила, що виборчий процес у місті та області йде нормально і проблем з бюлетенями не зафіксовано.

У ході відеозв’язку, яку провів з Вінницькою областю депутат Верховної Ради України Михайло Чечетов, керівник виборчого штабу Партії регіонів в цій області Сергій Татусяк зазначив, що практично всі ділянки в регіоні відкрилися вчасно, але була невелика затримка з доставкою бюлетенів у кілька ділянок.
«Ніяких порушень виборчого процесу у Вінницькій області немає», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.