вітамін B, їжа
Білок в дитинстві - значна шкода гамбургера у дорослому житті

Якщо в дитинстві – під час посиленого розвитку – в раціоні присутня в основному білкова їжа, в майбутньому реакція організму на переїдання може виявитися не зовсім здоровою.

У своєму дослідженні на щурах учені з університету Калгарі, Канада, показали, що, в залежності від харчування в юному віці, організм по-різному реагує на нездорове харчування у дорослому віці.

У ході експерименту щурів посадили на одну з трьох дієт: з високим вмістом волокнистої їжі, протеїнову дієту і звичайне харчування. Щури споживали певну їжу до того, як їм виповнилося 14 тижнів, а потім їх посадили на нездорову дієту з високим вмістом жиру і цукру. Через шість тижнів виявилось, що найгіршим чином нездорова дієта подіяла на тих тварин, які перед цим харчувалися білковою їжею. У них значно збільшився апетит, вага і кількість жирових відкладень.

Це – перше у своєму роді дослідження, що показує, яким чином харчування під час розвитку організму впливає на нашу реакцію на різну їжу в майбутньому. У цілому, білкова дієта в юності робить організм вразливим перед не зовсім здоровим раціоном харчування, в результаті чого порушується метаболізм ліпідів та глюкози, відбуваються гормональні зміни і набір зайвої ваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.