Разом з Данилишином мають затримати Єжеля і Цушка

22 жовтня. “Колишній міністр економіки Богдан Данилишин порушував законодавство при здійсненні державних закупівель для Міністерства оборони України, але й чинне керівництво військового відомства та Мінекономіки продовжує практику зловживань у цій сфері”, – вважає голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

“Обставини діяльності Данилишина, зокрема, у питаннях закупівлі товарів і послуг за схемою одного виконавця для потреб Міністерства оборони, про що заявляється, мене особисто переконує у тому, що там є за що відповісти, є за що його притягувати до відповідальності”, – цитує Гриценка, прес-служба “Громадянської позиції”.

Але, за його словами, “такі самі правопорушення, зловживання в системі Міноборони, за такими ж тендерами із закупівлі продовольства, палива у одного виконавця з аналогічними збитками для держави і для армії мали місце вже зараз – за чинного міністра оборони Михайла Єжеля і за чинного міністра економіки Василя Цушка“.

“Тому, коли Данилишина притягують до відповідальності за порушення, зловживання – це правильно. Але, те, що не притягують до відповідальності нинішніх керівників – із команди Віктора Януковича – свідчить не про силу Закону, а про його вибіркове застосування. І це підриває віру в те, що кожний чиновник відповідатиме за спричинені незаконні дії”, – наголосив Гриценко.

Нагадуємо, 19 жовтня 2010 року від Національного центрального бюро Інтерполу Чеської Республіки надійшло повідомлення про те, що Данилишин, який перебував у міжнародному розшуку, затриманий на території цієї країни. Як повідомив Департамент зв’язків з громадськістю МВС України, він “звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 “Зловживання владою або службовим становищем” Кримінального кодексу України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.