Анатолій Гриценко
Гриценко: ПК приймуть у листопаді

21 жовтня. Івано-Франківська область. Гриценко передбачає, що Податковий кодекс приймуть у листопаді після псевдо-громадських слуханнями.

«Є така гра – «громадські обговорення», коли під контролем глав адміністрацій цей процес фактично імітується. Саме на такі громадські обговорення і посилається влада, стверджуючи, що підприємці підтримують прийняття Податкового кодексу», – заявив перебуваючи на Івано-Франківщині голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Він розповів, що існує й інша форма обговорень, коли до них долучаються асоціації промисловців, підприємців, представників малого та середнього бізнесу.

«Такі дискусії були й у парламенті. Їх наслідком стали довгі простирадла пропозицій та зауважень до проекту Податкового кодексу. До першого варіанту було більше 5000 пропозицій, до другого буде не менше», – вважає народний депутат.

За його словами, очолюваний ним парламентський Комітет з питань нацбезпеки і оборони вже надіслав низку зауважень і це при тому, що він не є профільним, відзначає прес-служба нардепа.

«За такої кількості пропозицій приймати Податковий кодекс не можна», – наголосив Гриценко.

Голова «Громадянської позиції» впевнений, сьогодні варто дотримуватися існуючих законів та не тиснути на підприємців. Він також відмітив, що скоріше за все влада побоїться «проштовхувати» кодекс у ВР до проведення місцевих виборів, хоча є й висока вірогідність того, що він таки буде прийнятий вже у листопаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.