ліс
Хлопчик заблудився і заснув у лісі

До чергової частини звернувся 38-річний киянин, який повідомив, що вдень, 2 жовтня, в урочищі «Конча-Заспа» під час збирання грибів, загубився його п’ятирічний син. Самостійні пошуки дитини не дали результату, тому налякані подією батьки поспішили до міліції.

Як встановили правоохоронці, бабуся та троє ії наповнолітніх онуків, приїхали на відпочинок до Конча-Заспівського лісництва, встановили там намет та розташували тимчасовий табір. Через декілька годин хлопчикам надоїло збирати гриби й вони почали грати у схованки. Найменший, Дмитро, так захопився грою, що відбіг занадто далеко. Згодом дорослі зрозуміли – дитина в небезпеці, повідомляє прес-служба МВС.

Для розшуку малолітнього хлопчика негайно по сигналу «Тривога» було зібрано особовий склад Київського гарнізону міліції, ГУМВС в місті Києві, Міністерства та Головного управління надзвичайних ситуацій, військовослужбовців внутрішніх військ МВС, курсантів та місцевих працівників лісопаркового господарства. Півтори тисячі правоохоронців прочісували ліс у пошуках дитини. Операцією керував особисто начальник ГУМВС в місті Києві генерал-лейтенант міліції Олексій Крикун.

Пошуки продовжувалися всю ніч і, під ранок, у кварталі Конча-Заспівського лісництва дитину було знайдено. Хлопчик спав під деревом – він сильно змерз. Коли ж його розбудили, розповів, наскільки сильно налякався безпорадним становищем та обіцяв, більше ніколи не гуляти в лісі самостійно. Зараз маленький мандрівник із ознаками застуди знаходиться в лікарні. Стан дитини – задовільний, відзначає прес-служба МВС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.