Володимир Путін
Путін поговорить про газ у Києві

25 жовтня. Київ. П’ять міждержавних угод може бути підписано під час візиту прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна в Україну цього тижня, повідомив сьогодні посол РФ у Києві Михайло Зурабов журналістам.

Путін 27 жовтня відвідає Київ для участі в черговому засіданні комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії. Раніше перший віце-прем’єр України Андрій Клюєв повідомив, що, за оцінками української сторони, буде підписано близько 11 документів.

“Ведеться активна робота з уточнення деяких деталей. Ми припускаємо, що в ході візиту Володимира Володимировича Путіна під час проведення сьомого засідання комітету з питань економічного співробітництва буде підписано п’ять міждержавних угод і п’ять угод комерційного характеру”, – сказав Зурабов під час зустрічі вихованок московської кадетської школи-інтернату номер 9 та вихованців київського військового ліцею імені Богуна, що відбулася в Російському центрі науки і культури в Києві.

Український прем’єр Микола Азаров минулого тижня повідомив, що на засіданні комітету буде приділено особливу увагу співпраці в галузі енергетики.

Зурабов підтвердив, що в ході візиту питання енергетичної співпраці будуть “обов’язково докладно обговорюватися”. За його словами, на порядку денному, в тому числі, будуть “перспективи модернізації української газотранспортної системи, розвиток всієї трубопровідної системи, використання українських транзитних можливостей”.

Джерело Trend

П’ять міждержавних угод може бути підписана під час візиту прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна на Україну цього тижня, повідомив посол РФ у Києві Михайло Зурабов журналістам у понеділок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.