Володимир Путін
В Росії вже вибрали мера Москви, але поки невідомо кого

8 жовтня. Москва. Лідер «Єдиної Росії» Володимир Путін вже повідомив про свої уподобання щодо міського голови Москви партійцям.

Про це розповів прес-секретар глави уряду Дмитро Пєсков.

Сьогодні відбулися консультації першого заступника голови Адміністрації Президента Владислава Суркова, уповноваженого Дмитром Медведєвим, з керівниками «Єдиної Росії» з приводу висунення кандидатур на посаду мера Москви.

“У зустрічі взяли участь спікер Держдуми Борис Гризлов, секретар президії Генради партії В’ячеслав Володін, його перший заступник Сергій Невєров, голова ЦВК партії Андрій Воробйов і керівник фракції «Єдина Росія» в Мосміськдумі Андрій Метельський”, – повідомили в партії.

Завтра ж має відбутися генеральна рада «Єдиної Росії», де і будуть остаточно затверджені кандидати на крісло мера Москви, після чого цей список представлять президенту.

Проте лідер партії Володимир Путін брати участь у цьому засіданні не буде – він уже висловив свої побажання колегам по партії.

“Лідер “Єдиної Росії” вже зробив свій вибір і повідомив про свої уподобання щодо того, кого хотів би бачити на посаді мера Москви”, – повідомив на питання журналістів про те, чи буде прем’єр брати участь у консультаціях ЄР, прес-секретар прем’єра Дмитро Пєсков .

До речі, сьогодні в «Єдиній Росії» також відбулися консультації з приводу кандидатур на посаду губернатора Івановської області і глави Пермського краю.

Джерело LifeNews