Зерно
Росія продовжила заборону експорту зерна

22 жовтня. Москва. У Ростові-на-Дону Володимир Путін заявив, що підсумки збору врожаю хороші, але мораторій на експорт зерна все одно вирішено продовжити до 1 липня 2011 року.

У Ростові-на-Дону Володимир Путін відвідав найбільше в Росії підприємство з виробництва та переробки м’яса індички, оглянув місцеві сільгоспугіддя і провів нараду, присвячену підсумкам збору врожаю та розвитку тваринництва.

“Незважаючи на складні умови, посуху, в Росії зібрано близько 60 мільйонів тонн зерна, – заявив Володимир Путін. – Це той обсяг, який прогнозувався. Тепер ми точно знаємо, яким запасами володіємо”.

Глава уряду РФ повідомив, що зібраного врожаю вистачить для потреб країни – дефіциту в зерні та інших культурах не буде. Тим не менш, за словами прем’єра, від вивозу зерна за кордон поки що доведеться відмовитися – пріоритетом мають бути внутрішні потреби країни.

“Вчора я підписав розпорядження про продовження мораторію на експорт зерна до 1 липня”, – повідомив глава уряду.

Нагадаємо, цей мораторій Володимир Путін ввів ще влітку (він повинен був закінчитися 1 січня, – ред.). Причиною тому послужила небувала посуха й пожежі, які могли серйозно вплинути на обсяги врожаю.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.