календар
Голі дівчата Путіну сподобалися більше

8 жовтня. Москва. Фото. Як розповів прес-секретар прем’єра, гарні фото імпонують главі уряду Росії Володимиру Путіну більше, ніж політлозунги.

Главі уряду, який 7 жовтня відсвяткував 58-й день народження, докладно розповіли про сюрпризи, приготовлені для нього студентками журфаку МДУ. Два календарі, героїнями яких стали майбутні «акули пера», явно покликані були викликати зовсім різні почуття в іменинника.

Як повідомляв NM, відвертій фотосесії з закликами Володимиру Путіну “погасити вогонь гарячих дівчат”, однокурсниці протиставили інтелектуальну зйомку в одязі, але з гострими політичними питаннями. Наприклад, коли звільнять Ходорковського або як інфляція вплине на хабарі.

Дівчатка симпатичні”, – зазначив прес-секретар прем’єра Дмитро Пєсков.

календар
Дівчатка симпатичні, але можуть попасти в суд

При цьому він розповів, що Володимир Путін знає і про другий календар. Він не був надрукований, а лише розміщений в Інтернеті.

“У цьому календарі теж немає нічого страшного, – заявляє Дмитро Пєсков. – І ті, і інші дівчата займають активну життєву позицію. Головне, щоб це не позначалося на навчальному процесі і на успішності”.

“Але перші дівчата, звичайно, імпонують більше”, – додає прес-секретар прем’єра, натякаючи на те, який подарунок главі уряду припав до душі.

У той же час юристи вважають, що студентки, що надрукували великим тиражем еротичний календар і не приховують, що бажають отримати з цього прибуток, можуть постати перед судом, так як незаконно використовували образ прем’єра.

календар
Головне, щоб отаке не позначилося на успішності

“Вони порушують його персональні права. І особисто Володимир Путін може пред’явити претензії і через суд поставити питання про відшкодування моральної шкоди, репутаційних ризиків, можливо, і фінансових втрат”, – цілком серйозно пояснює адвокат Ігор Трунов.

Правда, кримінальне переслідування дівчатам не загрожує. За словами адвокатів, їх провина знаходиться в сфері цивільно-правових відносин.

У той же час Дмитро Пєсков явно натякнув, що глава уряду на дівчат не в образі.

“Як таку образу прем’єр-міністра вони не використовували, – зазначає він, – і, до речі, я б закликав не захоплюватися надмірно цією історією”.

Усі фото обох календарів можна переглянути тут і тут.

За матеріалами LifeNews, NM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.