гол, м'яч, футбол
Феєнорд пропустив 10 м'ячів

24 жовтня. У поєдинку принципових суперників футбольного чемпіонату Голландії зафіксовано дивний рахунок: ПСВ з Ейндховена не просто поламав, а знищив оборону клубу “Феєнорд” – 10:0.

Клуб з Роттердама переживає не кращі часи і бореться за виживання у лізі, але подібного кошмару його вболівальники не очікували.

Цікаво, що перший тайм гри не віщував нічого страшного. ПСВ вів, але лише 2:0. Однак друга половина матчу перетворилася на спортивне побоїще. Всього за 20 хвилин господарі примудрилися забити гостям 6 голів, а ще 2 м’ячі ПСВ додав в заключні 15 хвилин зустрічі.

До цього “Феєнорд” ганебно програвав лише “Аяксу” в далекому 1983 році. Однак навіть рахунок в тому матчі в порівнянні з нинішнім “антидосягненням” виглядає менш песимістично – всього 2:8.