Calvin Klein провокує насильство?

23 жовтня. Австралія. Фото. У австралійську комісію по стандартам у рекламі надійшла скарга працівників, що постраждали в результаті згвалтувань. Вони заявили, що на рекламному постері Calvin Klein, де зображена Лара Стоун в компанії трьох гарячих чоловіків, насправді показано масове згвалтування.

Вони вимагають, щоб ці зображення, які вже охопили всю країну, були вилучені. Вони додали, що цей постер принижує не тільки жінок, але і чоловіків! «Незважаючи на те, що на постері видно згоду між учасниками, ця сцена може навести на думку про згвалтування»,  – повідомляє джерело.

Комісія вважає, що зображення принизливо для жінки, тому що вона всього лише іграшка для цих чоловіків. А також принижує чоловіків, маючи на увазі сексуальне насильство по відношенню до жінки.

Психолог Елісон Гранді, яка займається жертвами сексуального насильства, сказала: «Якщо ми продовжимо демонструвати поколінню молодих чоловіків тему агресії, женоненависництва, насильницької порнографії, фільми, комп’ютерні ігри та рекламу на цю тему, то ми й надалі будемо спостерігати сексуальне насильство по відношенню до жінок і дітей, як це відбувається сьогодні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.