Proview

29 жовтня. Тайвань. За повідомленням видання Financial Times, тайваньська компанія Proview погрожує подати на Apple до суду за порушення прав на торговельну марку iPad. Глава компанії Янг Ронгшан (Yang Rongshan) відзначає, що спочатку позов буде поданий у Китаї.

Proview – це контрактний виробник плоских екранів, який зробив 10 років тому безуспішну спробу виходу на ринок планшетних комп’ютерів, які носили ім’я I-Pad. Незважаючи на це, компанія зареєструвала з 2000 по 2004 рік торгову марку IPAD в ЄС, Китаї, Мексиці, Південній Кореї, Сінгапурі, Індонезії, Таїланді і В’єтнамі.

За словами пана Янга, в 2006 році тайванське відділення Proview Electronics продало права на використання торгової марки IPAD по всьому світу американській компанії IP Application Development (IPAD) за £ 35 000 ($ 55 104). Proview тоді не припускала, що остання має будь-який зв’язок з Apple, однією з найбільш заможних компанією в комп’ютерній індустрії.

Тим не менш, пан Янг відзначає, що в угоду не входила торгова марка IPAD для китайського ринку, зареєстрована гонконгським відділенням компанії, і тепер Proview Technology має намір компенсувати низькі вигоди від колишньої угоди і поправити своє хитке матеріальне становище за рахунок Apple, яка порушила права на ім’я IPAD.

Джерело 3D

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.