ФІФА
Чиновників ФІФА, які продавали свої голоси за ЧС-2018, можуь відсторонити від голосування

19 жовтня. Два члени виконкому ФІФА, нігерієць Амос Адаму та таітянін Рейнольд Темарі, що опинилися в центрі великого скандалу, можуть бути усунені від участі в голосуванні з вибору країн – господарів ЧС-2018 і ЧС-2022, повідомляє Reuters.

Про це повідомив високопоставлений представник міжнародної федерації, що побажав залишитися невідомим. “ФІФА нікому і нічому не дозволить зіпсувати свою репутацію під час процедури голосування, – сказав він. – Тому рішення цілком можуть прийняти 22 людини, а не 24”.

Згідно з регламентом, країну – організатора чемпіонату світу вибирає виконком ФІФА, що складається з 24 осіб, в число яких входять Адаму і Темарі. Голосування відбудеться 2 грудня в Цюріху.

Нагадаємо, що скандал розгорівся після того, як репортери британської Sunday Times, видавши себе за американських бізнесменів, попросили нігерійця і таітяніна допомогти просуванню заявки США на проведення ЧС-2022. Функціонери дали згоду, причому Адаму запросив за сприяння 800 тисяч доларів, а Темарі – 2,4 мільйона.

Засоромлені функціонери, поставши перед комітетом ФІФА з етики, повинні будуть пояснити те, що трапилося. У свою чергу, президент міжнародної федерації Зепп Блаттер попросив усіх членів виконкому зберігати мовчання під час розслідування цієї історії і утримуватися від будь-яких коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.