Ільхам Алієв
Ільхам Алієв бачить хорошого партнера в Україні

27 жовтня. Двосторонні зв’язки Азербайджану і України розвиваються дуже успішно і динамічно, існує дуже високий рівень політичної взаємодії, сказав Президент Азербайджану Ільхам Алієв в інтерв’ю низці українських ЗМІ напередодні офіційного візиту в Україну.

“Протягом багатьох років, практично відразу ж після здобуття незалежності, наші країни дуже тісно взаємодіють, розширюються двосторонні зв’язки в економічній сфері, і є дуже хороші перспективи. Для нас Україна – дуже близька і дружня країна”, – сказав Ільхам Алієв.

З урахуванням таких традицій, вважає глава держави, його візит буде відігравати важливу роль, пише українська газета «День».

Президент Азербайджану висловив упевненість, що під час візиту сторони ще раз переглянуть порядок денний двосторонніх відносин, визначать шляхи подальшого розвитку зв’язків.

“Звичайно ж, питання економічної взаємодії, особливо в посткризовий період, набувають особливого значення, і ми можемо, використовуючи потенціали двох країн, дуже активно доповнювати один одного, підтримувати. Наші економіки не конкурують один з одним. Я розраховую, що буде підтверджено курс на активну співпрацю між нашими країнами і в двосторонньому форматі, і в регіональному, в тому числі і взаємодію в міжнародних організаціях”, – сказав Ільхам Алієв.

Нагадаємо, Ільхам Алієв приїде в Україну завтра, 28 жовтня. В рамках візиту відбудеться друге засідання Ради президентів України та Азербайджану, буде підписано низку двосторонніх документів зі співробітництва в різних областях.

Вранці в четвер глави азербайджанської та української держав Ільхам Алієв та Віктор Янукович покладуть вінки до Могили Невідомого солдата на площі Слави в Києві, вшанують пам’ять жертв Голодоморів в Україні.

У ході зустрічі один на один президенти обговорять найважливіші питання розвитку двосторонніх відносин. Далі зустріч глав держав пройде в широкому складі, за участю представників урядів двох країн.

Після церемонії підписання двосторонніх документів зі співробітництва в різних областях Ільхам Алієв і Віктор Янукович проведуть зустріч з представниками засобів масової інформації.

За матеріалами Trend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.