Ділма Руссеф
Ділма Руссеф хоче в рекордсменки

На виборах президента Бразилії відбудеться другий тур. Як повідомляють провідні бразильські ЗМІ, кандидат від правлячої Трудової партії Ділма Руссеф випередила своїх суперників, але не змогла набрати простої більшості, необхідної для перемоги в першому турі.

За підсумками обробки 99,96 відсотка поданих бюлетенів Руссеф набирає 46,99 відсотка голосів. Її головний конкурент на виборах – колишній губернатор штату Сан-Паулу Жозе Серра  – заручився підтримкою 32,62 відсотка виборців. На третьому місці фінішувала представниця Зеленої партії Бразилії Марина Сілва.

Руссеф, яка пообіцяла підтримувати курс популярного в народі нинішнього президента Луїса Інасіу Лули да Сілви, пророкували переконливу перемогу вже в першому турі, нагадує Agence France-Presse. Більше того, опитування на виході з виборчих ділянок показували, що Руссеф набирає 50-52 відсотка голосів.

Проте несподівано впевнений виступ на виборах “зеленого”кандидата Марини Сілви, “відібрав” у основних претендентів частину голосів.

Другий тур відбудеться 31 жовтня. У разі якщо Ділма Руссеф переможе на виборах, то вона стане першою жінкою-президентом в історії Бразилії. Зараз їй вже належить один політичний рекорд країни – ставши в 2005 році главою адміністрації президента Лули да Сілви, вона стала першою бразилійкою, що отримала таку високу посаду.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.