Білл Гейтс
Гейтс святкує

28 жовтня. США. Президент Microsoft, почесний лицар Британської імперії, одна з найбагатших людей світу, філантроп і просто геніальний програміст Білл Гейтс відзначає сьогодні.

Гейтс заявив в одному з інтерв’ю, що до його 60-річчя все людство буде підключено до Інтернету і кожна людина буде мати при собі пристрій,  не товстіший за паперовий листок, що забезпечує всі потреби його власника в розвагах, освіті та інформації.

Вільям Генрі Гейтс III народився 28 жовтня 1955 року в Сіетлі в родині адвоката і шкільної вчительки,. Нерідко майбутній президент Microsoft виявляв непокірність і влаштовував батькам домашні бунти. Після кількох сеансів Білла у психіатра, спеціаліст порадив його батькам: “пристосуватися до нього. Битву з сином ви програєте. Навіть фізичні покарання тут не допоможуть. Конкурувати з ним безглуздо і безнадійно”.

Батьки Гейтса прислухалися до поради. Так в повній свободі дій сформувалося кредо майбутнього творця імперії Microsoft: “босом буду я”, що закріпилася ще в школі, коли він, прочитавши біографію Наполеона Бонапарта, створив гру “Ризик”, метою якої було світове панування.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.