презерватив
Презервативи не винні

Традиційний статевий акт є основним способом досягнення оргазму серед чоловіків. Але коли мова заходить про захист презервативами, деякі вважають, що вони негативно впливають на любовну насолоду.

До такого висновку прийшли американські вчені, проаналізувавши дані одного з найбільших опитувань на тему інтимного життя громадян США. Всього в ньому взяло участь 5 865 осіб у віці 14-94 років. Згідно з результатами дослідження, для досягнення оргазму люди використовують понад 40 різновидів статевого акту.

Приблизно в 25% випадків традиційного сексу партнери, які перебувають у довгострокових стосунках, використовують презерватив. Що стосується самотніх людей, то вони підходять до справи захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) та небажаної вагітності трохи більш відповідально. У кожному третьому статевому акті між випадковими партнерами використовується презерватив. Схильність до використання бар’єрних методів захисту при випадковому статевому акті однакова серед різних вікових груп.

Всупереч традиційно негативному ставленню до сексу з презервативом, виявилося, що люди зовсім не заперечують оберігатися у такий спосіб. Презерватив ніяк не впливає на збудження, задоволення і оргазм.

Цікаво, що найрідше користуються презервативами не безвідповідальні молодики, а люди середнього віку. Ті, кому за 40, як правило, займаються любов’ю з постійним статевим партнером, відвикли від використання презервативів або вже не бояться «залетіти». Не варто, однак, забувати про небезпеку заразитися якоюсь “квіткою з букета”, попереджають експерти.

«Наші висновки можуть використовуватися медичними фахівцями, яким доводиться боротися з такими проблемами, як ВІЛ, ЗПСШ та небажана вагітність», – вважають автори дослідження.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.