Два гіганта мобільних ігор зливаються

Японська компанія DeNa, що випускає ігри для мобільних пристроїв, купить за $ 403 млн американський стартап Ngmoco – розробника ігор для iPhone і iPad.
Компанії вже заявили, що після злиття DeNa стане найбільшим у світі виробником «соціальних» ігор для мобільних пристроїв.  Сума угоди складе $ 403 млн.

DeNa є творцем ігрової платформи Mobage-town, яка користується великою популярністю в Японії. Mobage орієнтована на використання на мобільних пристроях і об’єднує в собі риси гри та соціальної мережі. Mobage була запущена в 2006 році, а вже через два роки кількість її передплатників перевищила 11 млн.

У DeNa вважають, що об’єднання з Ngmoco дозволить компанії вийти на західні ринки, а також розширити число підтримуваних пристроїв (в найближчих планах компанії – випуск версії Mobage для платформи Android).

Також DeNa має намір відкрити SDK платформи Mobage для сторонніх розробників.

Ngmoco була заснована в 2008 році одним з керівників Electronic Arts. Компанія випускає відеоігри для платформи iOS, найпопулярніші з яких – логічні ігри Rolando і Topple, а також шутер Eliminate.

Джерело РуФорматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.