рокі і бульвінкл
Автор Рокі і Бульвінкл помер на 90 році життя

26 жовтня. Американський карикатурист Алекс Андерсон помер у США. Йому було 90 років. Як розповіла виданню дружина Андерсона, причиною смерті стала хвороба Альцгеймера. Андерсон прославився як автор мультиплікаційних персонажів білки Рокі і лося Бульвінкл.

У 1949 році Андерсон разом з другом дитинства Джеєм Уард створюють мультсеріал «Кролик-хрестоносець» – перший мультсеріал для телебачення. Ідея створити мультсеріал, який на регулярній основі транслюється по телебаченню, належала саме Андерсону.

У 1959 Андерсон взяв участь у створенні мультфільму «Рокі і Бульвінкль». Ці персонажі приходили на допомогу людям і звірам, які опинилися в біді. Головними ж лиходіями у всіх історіях виступали радянські шпигуни Борис Баденов і Наташа Фаталь.

Успіх мультика, який був неодноразово визнаний одним з найпопулярніших анімаційних серіалів у США, містив іронічні жарти і комічні ситуації, розрахованих скоріше на дорослу аудиторію.

У 1991 році Андерсон затіяв судовий процес за право називатися творцем персонажів і в 1996 році суд ухвалив, що саме він буде вважатися автором першої версії Рокі і Бульвінкл. Останній раз безжурні рятувальники з’явилися на екранах в 2000 році в повнометражному фільмі «Пригоди Рокі і Бульвінкл».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.