Американські військові
Польща залишить свої війська в Афганістані

Уряд Польщі продовжив термін перебування національної військової місії в Афганістані до 13 квітня 2011 року.

Термін перебування польських військовослужбовців в Афганістані закінчується 13 жовтня цього року.

“Таке рішення було прийнято на черговому засіданні кабінету міністрів у вівторок”, – сказав співрозмовник агентства.

Відповідно до встановленої процедури, уряд Польщі надіслав президенту країни Броніславу Коморовському пропозицію затвердити дане рішення кабінету міністрів.

В даний час в Афганістані знаходяться 2,6 тисячі польських військовослужбовців. Військові зосереджені в провінції Газні між містами Кабул і Кандагар.

З вересня 2003 року в Афганістані загинув 21 військовослужбовець польського військового контингенту.

В операціях на території Афганістану беруть участь багатонаціональний контингент антитерористичної коаліції, який очолюють представники командування збройних сил США, а також контингент Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (International Security Assistance Force – ISAF) під командуванням представників НАТО.

Основні завдання обох контингентів, за твердженням їх керівництва, – пошук і знищення діючих в Афганістані бойовиків ісламського руху “Талібан” і міжнародного терористичного угрупування “Аль-Каїда”.

Приводом для початку операції США і їх союзників в Афганістані став теракт, здійснений бойовиками “Аль-Каїди” 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, коли за допомогою двох захоплених терористами пасажирських літаків були зруйновані башти Всесвітнього торгового центру.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.