поліція Англії
Англійським поліцейським трохи дісталося від натовпу націоналістів

9 жовтня. Лейстер. В англійському місті Лейстер спалахнув масовий безлад під час демонстрації правих радикалів проти приїзду в країну іммігрантів, в першу чергу мусульман.

Учасники акції протесту, у числі яких були активісти організації “Англійська ліга захисту”, спровокували сутички з поліцейськими. Демонстранти кидали в співробітників правоохоронних органів петарди, шматки цегли.

Англійські націоналісти з’їхалися до Лейстер з інших міст на автобусах і зібралися навколо популярних пивних пабів, які оточені поліцією. На тому ж місці, де проходить акція англійських націоналістів, контр-демонстрацію проводила ліва організація “Об’єднуйтеся проти фашизму”, мета якої – зупинити зростання впливу праворадикальних сил у Великобританії.

На підтримання порядку в центр міста стягнуті близько 1400 співробітників поліції. Затримано чотирьох осіб. Деяким прихильникам “Англійської ліги захисту” вдалося покинути офіційно відведений для демонстрації район і вийти з-під нагляду поліції. Групи правих радикалів спровокували сутички з представниками громад темношкірих мешканців Лейстера і вихідців з країн Азії, в числі яких багато пакистанців.

Відзначимо, Англійська ліга захисту перший раз проводить подібні демонстрації, які зазвичай закінчувалися безладами і зіткненнями з поліцією, активістами-антифашистами та молоддю з числа емігрантів.

Лейстер є одним з найбільш строкатих за етнічним складом міст Англії. Білі британці становлять 58% його населення. Решта жителів – іммігранти та їхні нащадки, вихідці з Південної Азії, Африки, Індії, Китаю і Польщі.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.