Активісти ВО Свобода захопили Львівську ТВК

 18 жовтня. Львів. Фото. Політичне піратство: Активісти ВО “Свобода” захопили кабінет голови львівського тервиборчкому. 

Як повідомив  ZAXID.NET, двері  були зачинено зсередини. У кімнаті перебував голова ТВК. У коридорі двері охороняли активісти ВО “Свобода”. Довкола зібралося близько 50 міліціонерів. 

Втім станом на 16.30 представники ВО “Свобода” погодилися розблокувати приміщення ТВК та сісти за стіл переговорів з головою ТВК Львова Ігорем Сліпецьким. 

Раніше ВО “Свобода” розпочала безстрокову акцію протесту у зв’язку з незгодою з рішенням ТВК Львова щодо складу виборчо-дільничних комісій. 

Це сталося після того, як міська виборча комісія Львова не включила до складу дільничних комісій представників більшості опозиційних партій та представників міського голови Львова Андрія Садового

Відтак, чинний мер Львова подав скаргу до Центральної виборчої комісії на дії ТВК у Львові. “З понад двохсот моїх представників в складі дільничних комісій залишилось лише 15 осіб. Це абсолютне беззаконня”, – заявив Андрій Садовий

За його словами, до складу виборчих комісій не включили також більшість представників партій ВО “Свобода”, Фронту змін та Республіканської Християнської партії. Саме РХП висунула кандидатуру Андрія Садового на вибори міського голови Львова. 

ФОТО (zahid.net) 

 

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.